سنگ تراورتن لیموئی آذرشهر
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸
سنگ مرمر سبز آذرشهر
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸
parallax background

سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری)


جلوه ای بی نظیر از طبیعت، بهترین گزینه برای سنگ نمای ساختمان
سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری)

معدن اصلی سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری) در شهرآذرشهر و پروانه بهره برداری از این معدن در اختیار شرکت سنگاب آدرشهر می باشد.

انتخاب ابعاد و نوع سفارش و نوع ساب و زمان تحویل با شما

قیچی و بادبر

تراورتن قرمز قیچی 2 سانتی متری عرض تا 8 سانتی متر و و بادر 4 سانتی متری و عرض تا 15 سانتی متر

طولی و حکمی

در ابعاد 40 و 60 طولی و حکمی، ساب صیقل، ساب چرمی، صاف و مات، هوند و بدون ساب

اسلب

اسلب های درجه 1 و در جه 2، انواع بدون ساب، ساب صیقل، ساب چرمی، ساب هوند و ...

کوپ (بلوک)

در انواع درجه های سوپر ممتاز و ممتاز صادراتی و داخلی در اسرع وقت


سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری)


سنگسنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری) به دلیل دارا بودن بافت خاص خود، عایق بسیار خوبی برای سرما، گرما و صوت می باشند. همچنین این بافت متخلخل باعث می شود سنگ های تراورتن، وزن کمتری به نسبت سنگ های دیگر داشته باشند و در نهایت وزن نهایی سازه سبک تر شود. علاوه بر این موارد، وجود حفره هایی که در سطح این سنگ ها مشاهده می شود چسبندگی این سنگ ها به ملات ساختمان را نیز بیشتر می کند و سنگ استحکام بیشتری در نمای ساختمان خواهد داشت.

معدن سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری) در محدوده شهر آذرشهر در آذربایجان شرقی است. در این محدوده معادن سنگ مختلف تراورتن و مرمر واقع شده است.امتیاز انحصاری بهره برداری از این معدن در اختیار شرکت سنگاب آذرشهراست. برای دریافت قیمت سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری) می توانید با شرکت سنگاب آذرشهر تماس بگیرید.

مشخصات فنی سنگ تراورتن سیلور آذرشهر (پوست ماری)


برای دانلود مشخصات دقیق محصولات سنگ شرکت سنگاب آذرشهر ایمیل خود را وارد کنید. فایل بلافاصله برای شما ایمیل خواهد شد:
\

فرم سفارش یا درخواست قیمت سنگ تراورتن سیلور آذرشهر

 


 
 
 

معدن تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری)

معدن سنگ تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری) در محدوده شهر آذرشهر در آذربایجان شرقی است. در این محدوده معادن سنگ مختلف تراورتن و مرمر واقع شده است.امتیاز انحصاری بهره برداری از این معدن در اختیار شرکت سنگاب آذرشهراست. برای دریافت قیمت سنگ تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری) می توانید با شرکت سنگاب آذرشهر تماس بگیرید.

تراورتن سیلور آذرشهر
تراورتن سیلور آذرشهر دارای طیف رنگی متنوعی است و از رنگ زمینه ای بسیار تیره به رنگ بسیار روشن که گاهی به عنوان تراورتن سیلور- سفید نیز از آن ها نام برده می شود، استخراج و فراوری می گردد. این سنگ ها هم در ابعاد اسلب و هم تایل و حتی حکمی به صورت موج دار و بی موج و هم به شکل بادبر و قیچی نیز برش داده می شوند و ساب و رزین آن ها نیز بسته به تقاضای بازار و نیاز مشتری به مطلوب ترین شکل داده می شود.

بهترین سنگ نمای تراورتن
سنگ تراورتن سیلور آذرشهر به دلیل رنگ و طرح های متنوع و همینطور کیفیت مطلوبی که دارد، در برابر انواع فشار و دما مقاوم است، به همین دلیل این سنگ را می توان جزء محبوب ترین سنگ های تراورتن برای استفاده هم در نمای داخلی و هم نمای خارجی شمرد.

فرم دریافت نمونه کوپ ها و یا بازدید از معدن

 


 

This post is also available in: enEnglish

This post is also available in: enEnglish