معدن سنگ تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری)

 
 
 

معدن تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری)

معدن سنگ تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری) در محدوده شهر آذرشهر در آذربایجان شرقی است. در این محدوده معادن سنگ مختلف تراورتن و مرمر واقع شده است.امتیاز انحصاری بهره برداری از این معدن در اختیار شرکت سنگاب آذرشهراست. برای دریافت قیمت سنگ تراورتن سیلور(پوست ماری-خاکستری) می توانید با شرکت سنگاب آذرشهر تماس بگیرید.

آنالیز سنگ تراورتن سیلور

آنالیز فیزیکی

مقاومت فشاری خیس................325.9 ( کیلوگرم بر سانتی متر مربع )
مقاومت فشاری خشک..............459.3
چگالی................................2.5
جذب آب............................2.72

آنالیز شیمیایی

کلسیم اکسید........................52.10%
آهن دو اکسید ......................1.71%
منیزیم اکسید....................... _
آلومینیوم دو اکسید................0.0056%
سیلسیوم اکسید...................0.474%
 

تراورتن سیلور آذرشهر
تراورتن سیلور آذرشهر دارای طیف رنگی متنوعی است و از رنگ زمینه ای بسیار تیره به رنگ بسیار روشن که گاهی به عنوان تراورتن سیلور- سفید نیز از آن ها نام برده می شود، استخراج و فراوری می گردد. این سنگ ها هم در ابعاد اسلب و هم تایل و حتی حکمی به صورت موج دار و بی موج و هم به شکل بادبر و قیچی نیز برش داده می شوند و ساب و رزین آن ها نیز بسته به تقاضای بازار و نیاز مشتری به مطلوب ترین شکل داده می شود.

بهترین سنگ نمای تراورتن
یکی از بهترین نمونه های سنگ تراورتن با درجات مختلف رنگ دودی و نقره ای با موج های زیباست که به صورت ترکیب با سایر رنگ های کرم یا قهوه ای موجب ایجاد تصویری متمایز در کف و نما می گردد تنوع رنگ تراورتن سیلور از نقزه ای روشن تا خرمایی تیره متغیر است. رنگ زمینه ای دودی تیره و روشن با موج ها و رگه های بسیار زیبای سفید، مشکی نقره ای و گاهی زرد موجب افزایش جذابیت این سنگ می شود. تراورتن سیلور تکاب (آذربایجان غربی) و معادن آذرشهر (آذربایجان غربی) معمولا با کیفیت تر بوده و به دلیل واقع شدن در مناطق سردسیر از استحکام، ثبات رنگ و بالطبع قیمت بالاتری برخوردارند. سنگ تراورتن کاشان نیز در جایگاه بعدی قرار دارد.
سنگ تراورتن سیلور آذرشهر به دلیل رنگ و طرح های متنوع و همینطور کیفیت مطلوبی که دارد، در برابر انواع فشار و دما مقاوم است، به همین دلیل این سنگ را می توان جزء محبوب ترین سنگ های تراورتن برای استفاده هم در نمای داخلی و هم نمای خارجی شمرد.
 

قیمت تراورتن سیلور آذرشهر

بحث قیمت تراورتن سیلور هم مانند همه انواع تراورتن ها و سنگ ها به عوامل مختلف و بسیاری بستگی دارد که در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. عواملی همچون ابعاد سنگ و نوع برش!
برخی خود کوپ سنگ یا همان سنگ خام نیاز دارند، برخی اسلب سنگ یا همان سنگ های ورقه ای برای کار گذاشتن در نمای داخل میخواهند، برخی ممکن است حتی سنگ با ابعاد 5*5 بخواهند، به همین دلیل قیمت ها با توجه به ابعاد سنگ وضخامت سنگ تراورتن و نوع برش و ساب و صیقل و غیره متونع است. اما در حالت کلی می توان گفت از حدود 170هزارتومن در هر متر مربع شروع می شود.

فرم دریافت نمونه کوپ ها و یا بازدید از معدن

 


 

This post is also available in: enEnglish

This post is also available in: enEnglish