معدن سنگ تراورتن قرمز آذرشهر (ثریا)

 
 

معدن تراورتن قرمز آذرشهر

معدن سنگ تراورتن قرمز در محدوده شهر آذرشهر در آذربایجان شرقی است. در این محدوده معادن سنگ مختلف تراورتن و مرمر واقع شده است.امتیاز انحصاری بهره برداری از این معدن در اختیار شرکت سنگاب آذرشهراست. برای دریافت قیمت سنگ تراورتن آذرشهر(ثریا) می توانید با شرکت سنگاب آذرشهر تماس بگیرید.

تراورتن قرمز یکی از معروف ترین و البته مرغوب ترین سنگ های ساختمانی است که از مهمترین معادن استخراج آن در شهر آذر شهر که یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی قرار دارد. این سنگ در کشورهای دیگر نیز طرفداران زیادی دارد به طوری که هرساله بخش قابل توجهی از این سنگ ها به اقصی نقاط جهان صادر می گردد. از ویژگی های بارز این سنگ کیفیت و رنگ منحصر به فرد آن است. تراورتن قرمز آذر شهر مقاومت بسیار بالایی در مقابل گرما و سرما و نور آفتاب دارد به همین دلیل نسبت به انواع سنگ های دیگر مرغوب تر است.


این سنگ با توجه به کاربردهای مختلفی که می تواند داشته باشد به اشکال گوناگونی برش و طرح داده می شود از جمله:
• اسلب تراورتن قرمز
• سنگ گیوتین تراورتن
• بادبر سنگ تراورتن قرمز و ...
البته باید توجه داشت که اشکال مختلف و همینطور کیفیت های متفاوت این سنگ ها دارای قیمت های متفاوتی است، بنابراین صاحب هر پروژه ای با توجه به بودجه مورد نظر خود و با گرفتن مشورت و راهنمایی از مسئولین فروش شرکت می تواند بهترین تصمیم را در مورد پروژه های خود بگیرد.
با این حال داشتن اطلاعات مختصری در مورد نحوه استخراج سنگ و فراوری آن ها خالی از لطف نیست. در واقع، استخراج سنگ برای ساختن خانه های مسکونی قرن هاست که رواج دارد چرا که بشر همواره به دنبال ساختن خانه های مستحکم تر بوده است. ایران نیز جزو معدود کشورهایی است که معادن بسیاری را داراست. معادن سنگ های تراورتن و مرمر و مرمریت و غیره با کیفیت و تنوع رنگ بالا؛ به همین علت کشور ایران قادر است

فرم دریافت نمونه کوپ ها و یا بازدید از معدن

 


 

This post is also available in: enEnglish

This post is also available in: enEnglish